Kurumsal

35 yılı aşkın bir süredir birinci sınıf  nakliyat hizmetleri sunan Ulusal bir taşıma şirketiyiz. Size olağanüstü hizmet vermekten ve taşınmanızı olabildiğince sorunsuz ve kolay hale getirmekten gurur duyuyoruz. Öz Türksoylar olarak  kurucu ilkelerimize bağlıyız. Yaptığımız işi seviyoruz ve nakliyata olan tutkumuz, en küçük ayrıntılara olan dikkatimize ve müşterilerimiz için taşıdığımız her parçaya verdiğimiz özene yansıyor.

Ülke çapındaki müşterilerimizin bir sonraki hamlelerinin zamanı geldiğinde sürekli olarak bize geri dönmelerini sağlayan mükemmellik tutkusudur. Müşterilerimize ekonomik ve verimli bir taşınmada en iyi hizmeti sunmaya, her müşteriyi ömür boyu sadık kılmaya inanıyoruz. Öz Türksoylar, taşınmanız ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, tüm müşterilere dürüst ve profesyonel bir şekilde hizmet verileceğini garanti ederek kurulmuştur.

Tüm masrafları önceden karşılayan “BAĞLAYICI-aşılmaması gereken” bir tahmin sözleşmesi sunuyoruz. Gizli maddeler yok. Tüm yakıt ek ücretleri, vergiler ve geçiş ücretleri dahildir. Bu, müşterinin toplam taşıma maliyetlerinin  tam olarak ne olduğunu bilmesinin en iyi yoludur ve size her şeyi önceden bilmenin rahatlığını sunar.

Tüm nakliyat firmaları aynı değildir. Tek bir daireyi, beş yatak odalı bir evi veya çok katlı bir ofis binasını nereye taşıdığınıza bakılmaksızın, size her zaman kaliteli hizmet sunacağız. Uzun yıllara dayanan ambalaj uzmanlığı, antikaların ve güzel sanatlar gibi diğer değerli eşyaların kasalarının yanı sıra ofis veya ev bilgisayar ekipmanlarınızın özel olarak teslim edilmesi, Öz Türksoylar  tüm özel taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Baştan sona tüm süreç boyunca size rehberlik edeceğiz. Biz sizin tek irtibat noktanızız ve çoğu taşıma şirketinin yaptığı gibi kişiden kişiye karıştırılmayacaksınız. Size yardımcı olacak tek bir temsilciye sahip olmak, zaten stresli bir zamanda ortaya çıkabilecek tüm iletişimsizliklere son verir. Benzersiz taşınmanızın tüm ayrıntılarını bileceğiz ve taşınmanızın tüm yönlerini büyük bir özenle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tüm ev ve ofis eşyalarınızı taşırken personelimiz olağanüstü dikkat ve özen gösterecektir. Evinizi hak ettiğiniz güvenilirlikle herhangi bir varış noktasına taşıyabiliriz! Ürünlerinizin güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sohbete başla
Bizimle iltişime geçin
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?